Termal makbuz yazıcısı, 3 ' 1/8 80mm Doğrudan Termal Yazıcı, 300 mm/sn Restoran Mutfak POS Yazıcı ile USB Seri LAN nakit çekmece Bağlantı Noktası Desteği Otomatik Kesici ESC / POS Komutu (Siyah)
  • Yeni

Termal makbuz yazıcısı, 3 ' 1/8 80mm Doğrudan Termal Yazıcı, 300 mm/sn Restoran Mutfak POS Yazıcı ile USB Seri LAN nakit çekmece Bağlantı

₺ 359.85

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. .Uygun maliyetli Baskı : Bu termal makbuz yazıcısı, pahalı mürekkep veya toner/kartuş olmadan baskı yapan doğrudan termal baskı teknolojisi ile paradan tasarruf sağlar. Çok para ve çevre dostu tasarruf etmenize yardımcı olabilir.Yaygın Uyumluluk : Windows,Mac, jpos, opos, Linux sistemi ile uyumlu vretti termal makbuz yazıcısı.Otomatik kesici fonksiyonlu ve en hızlı baskı hızına sahip USB makbuz yazıcımız 300 mm/sn'ye kadardır.((Mac sürücüsüne ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin)).Çoklu Arayüzler : vretti 80mm makbuz yazıcısı, farklı talepleri karşılamak için seri, USB ve lan bağlantı noktası bağlantısını destekler.Destek kağıt genişliği 58/80/83mm, baskı genişliği : 80mm / 76mm/ 72mm/ 64mm/ 52mm / 48mm.Büyük Kağıt Rulo Kapasitesi : küçük işletmeler için vretti makbuz yazıcısı 83mm (3.2") kağıt deposu ile birlikte gelir,kağıdı sık sık değiştirmeye gerek yoktur.Verimliliği artırmak iş.Hastane, banka, restoran, süpermarket, spor piyango, otel,kantinler,perakende ve alışveriş merkezleri için idealdir.Çok Fonksiyonlu Makbuz Yazıcısı : Destek nakit çekmece, sayfa modu, NVLOGO resim baskı(resim formatı BMP).Bu makbuz yazıcısı ayrıca sipariş hatırlatıcısı, hata alarm fonksiyonu, Makbuz yazıcısının boyutu ile birlikte gelir (13*14*13.3 cm) oldukça küçük ve çok fazla yer kaplamıyor ve bu sizin için çok taşınabilir hale getirdi. * Destek Windows, mac, linux, opos, jpos sistemi. *Çok amaçlı USB, seri, lan arayüzü. *Çoklu 1 D ve 2 D barkod yazdırmayı destekleyin. * Destek NVLOGO indir resim baskı(resim formatı BMP). *Destek IAP çevrimiçi yükseltme. *Destek siyah işareti algılama ve sipariş hatırlatma fonksiyonu. * Otomatik kağıt sıkışmalarını önler. * Destek nakit çekmece, sayfa modu, kuyruk modu. Daha uzun ömürlü baskı kafasını yapmak için *destek Baskı Kafası-sıcaklık koruması. * otomatik kesici ve yüksek hızlı baskı özelliğine sahip 3 inç termal makbuz yazıcısı-11,8 inç / sn (300 mm / sn).