Bellek Köpük Bebek Yastık(Artı Kalite Qillowcase )için Düz Kafa Sendromu, Bebekler ve Yenidoğan için İntihal Önlemek (Mavi)
  • Yeni

Bellek Köpük Bebek Yastık(Artı Kalite Qillowcase )için Düz Kafa Sendromu, Bebekler ve Yenidoğan için İntihal Önlemek (Mavi)

₺ 44.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

%100 Pamuk. Infant Bizim Bebek bellek köpük yastık bebek için benzersiz bir tasarıma sahiptir, yumuşak ve kullanımı rahat.Ortadaki içbükey merkez, küçük çocuğunuzun kafasını düz tutmak için mükemmeldir.Bebeğin başının basıncını eşit olarak dağıtabilir, bebeğin boynunu korur ve mükemmel bir kafa şekli oluşturur. infant Yumuşak bebek hafızalı köpük yastıklarımızın Nefes alabilen sıralı 3d hava mesh yapısı, yaz aylarında serin havayı ve kışın sıcak havayı korur. süngerle bağlanmış %100 organik pamuklu kumaş ve dayanıklılık ve yastıklama hissini güçlendirir. ✔ 【Bebeği rahat bir konumda tutun】 bebek devrilme önleme yastığının şekli, bebeğin başının ve omurgasının mükemmel bir şekilde hizalanmasını sağlar, önceden boyun koruması sağlar ve yenidoğanınızın konforunu ve desteğini sağlar. Cost【Kullanımı kolay】maliyet, sallanma, bebek arabaları, pusetler, bebek arabalarında kullanılmak üzere bebek yastığımız.0-12 aylık bebekler için uygundur.Hem annelerin hem de bebeklerin seveceği bebeğin uyku duruşunu düzeltin ve ayarlayın!. babies【En iyi bebek hediyesi】bebekler için plajiyosefali yastığımız harika bir hediye.Arkadaşlarınıza ve ailenize huzur verin.Yeni sevinç demetlerinin kırılgan yenidoğan ve bebek aşamalarında güzel bir yuvarlak kafa tutacağını bilmek.Özellik + klinik olarak kanıtlanmış kafa şekli gelişimi, özel bir bebek yastığı kullanılarak desteklenebilir.Ve uluslararası Doktorlar ve doktorlar tarafından şiddetle tavsiye edilir. + Yastık bebeğinizin başındaki baskıyı hafifletir ve özellikle 6 aylıktan önce uygulandığında mükemmel sonuçlar aldığı gösterilmiştir.Neden Hafızalı köpük bebek düz kafa yastıklarımızdan birini seçmelisiniz : * düz kafa sendromunu ve intihalini önlemek ve önlemek için idealdir * ergonomik şekli ve eğimi ile yenidoğanlar için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli malzeme, bebeğinizin omurgasını doğru hizada tutun. * mükemmel basınç dağılımı ve vücut adaptasyonu : viskoelastik köpük (hafızalı köpük) bebeğin kafasında çok fazla baskı olmamasını sağlar * Yastık ayrıca hassas cildi basınç noktalarında kolayca tahriş olan bebekler için rahatlama sağlar. * başın arkasındaki saçlara sürtünmenin azalması nedeniyle daha az saç dökülmesi * çok pratik, hem beşik, yatak, bebek arabası, sallanmada kullanılabilir * doğumdan itibaren kullanılabilir.Tasarımı sayesinde bebeğin Kafatasının düzgün büyümesine izin verir.