Youmylove 25g Geçici Diş Tamir Kiti, Dişler ve Boşluklar FalseTeeth Katı Tutkal Protez Yapıştırıcı, Anında ve Kendinden Emin Gülümseme için Kalıplanabilir Takma Dişler (Beyaz)
  • Yeni

Youmylove 25g Geçici Diş Tamir Kiti, Dişler ve Boşluklar FalseTeeth Katı Tutkal Protez Yapıştırıcı, Anında ve Kendinden Emin Gülümseme

₺ 117.00

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Diş Katı Jeli Kullanma Talimatı 1, Bir bardak kaynar su hazırlayın ve yaklaşık 15 parça jel miktarını dökün (bir parça diş için). 2. Bardağı karıştırın ve şeffaf hale geldiğinde çıkarın. 3, Jeli fincandan çıkardıktan sonra yaklaşık 5 saniye soğutun.Ve sonra jeli dişlerin yuvasına yerleştirin, böylece dişleri kendi dişlerinize yapıştırabilirsiniz, ellerinizi kullanarak jeli hem dişler arasındaki boşluklara hem de dişlerinizin iç tarafına sıkıştırın.Bu, tüm bunları eksiksiz ve uyumlu bir diş soketi haline getirebilir. 4. Diş yuvasını çıkarın ve jel beyazlaşana kadar birkaç dakika soğutun. 5, Başka bir diş için bu adımları tekrarlayın.Bu diş yuvalarının birkaç kez kullanılabileceğini lütfen unutmayın.Özelliği : 100% yüksek kalite.Miktar : 25g Boyutu : yaklaşık 4mm Diş Katı Jel Talimatını kullanarak 1, Bir bardak kaynar su hazırlayın ve yaklaşık 15 parça jel miktarını dökün (bir parça diş için) 2, Bardağı karıştırın ve şeffaf hale geldiğinde çıkarın 3, Jeli yapın bardaktan çıkardıktan sonra yaklaşık 5 saniye soğutulur.Ve sonra jeli dişlerin yuvasına yerleştirin, böylece dişleri kendi dişlerinize yapıştırabilirsiniz, ellerinizi kullanarak jeli hem dişler arasındaki boşluklara hem de dişlerinizin iç tarafına sıkıştırın.Bu, tüm bunları eksiksiz ve uyumlu bir diş soketi haline getirebilir. 4. Diş yuvasını çıkarın ve jel beyazlaşana kadar birkaç dakika soğutun. 5, Başka bir diş için bu adımları tekrarlayın.Bu diş yuvalarının birkaç kez kullanılabileceğini lütfen unutmayın.Lütfen dikkat : Diş yuvalarını takarken lütfen sıcak içecekler içmeyin.Lütfen dikkatli olun, diş yuvalarını yaparken haşlanmayın!Paket Şunlardır : 1x25g Geçici Diş Tamir Kiti Diş Ve Boşluklar Takma Diş Katı Tutkal (Dahil Değil Dişleri Protez).