Smatree Profesyonel Su Geçirmez Taşıma Çantası için DJI Mavic 2 Pro / Zoom, DJI Gözlük ve DJI Akıllı Kontrolör (DJI Gözlük / Drone ve Aksesuarları Dahil DEĞİLDİR)
  • Yeni

Smatree Profesyonel Su Geçirmez Taşıma Çantası için DJI Mavic 2 Pro / Zoom, DJI Gözlük ve DJI Akıllı Kontrolör (DJI Gözlük / Drone ve

₺ 479.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

KAPSAM : Planlar satın alma tarihinden itibaren başlar.Lekeler, yırtılmalar veya yırtılmalar ve dikişlerin ayrılması ilk günden itibaren kaplıdır.Üretici garantisinin sona ermesinden sonra kapsanan malzeme veya işçilik kusurları.ÜRÜN UYGUNLUĞU : Son 30 gün içinde satın alınan ürünler Plan kapsamında teminat almaya hak kazanır.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. .HASSAS ÖZELLEŞTİRİLMİŞ KESİM-Bu DJI Mavic 2 Pro / Zoom İç boyut : 47 cm × 37.5 cm × 17.5 cm/18.5" × 14.8" × 6.9". 1 x DJI mavic 2 pro / mavic 2 yakınlaştırma drone. 1 x Akıllı Kontrolör / Uzaktan Kumanda. 1 x DJI Gözlük. 5 x Akıllı uçuş piller. 1 x Pil şarj göbeği/pil şarj cihazı / araç şarj cihazı. 2 x SD kart. 2 x Rocker.ABS malzemeden üretilen Smatree DH2600 M2, hava basıncını temiz bir şekilde serbest bırakan ve suyu dışarıda, hafif ve su geçirmez tutan otomatik basınç dengeleme valfi ile standart olarak gelir.Sert dış yüzey, DJI Mavic 2 Pro/Zoom ve aksesuarlarınız için maksimum koruma sağlar, seyahat ederken veya taşırken onları iyi organize eder.Mavic 2 pro / zoom hard case, acil durumlarda anti-carsh ve çizilmeyi önler, size mutlu ve konforlu bir yolculuk sağlar.Dayanıklı ve pürüzsüz bir yan tutamak, seyahat ederken ve açık hava aktivitelerinde taşımak için uygundur.