Anteaernx Baharat Kutusu Mutfak Malzemeleri Baharat Kavanoz İmitasyon Kristal çeşni şişesi Baharat Kutusu Tuzluk Siyah Takım Elbise Ev Depolama Kavanoz (Renk: 4 bölmeleri)
  • Yeni

Anteaernx Baharat Kutusu Mutfak Malzemeleri Baharat Kavanoz İmitasyon Kristal çeşni şişesi Baharat Kutusu Tuzluk Siyah Takım Elbise Ev

₺ 118.56

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Baharat kutusu baharat hayatı, sakince çeşitli baharatlarla uğraşın. 2. Tüm baharat kutuları aynı değildir : siyah, yüksek dereceli, doğal, pürüzsüz, narin ve güzel çevre dostu malzemelerden yapılmıştır.Temizlemesi kolay, kırılgan değil, güçlü ve dayanıklıdır. 3. Çeşnilerin sınıflandırılması daha net ve daha uygundur.Çok kutulu ayırma tasarımı sadece pratik ve kullanışlı değil, aynı zamanda daha temiz ve hijyeniktir. 4. Masaüstünü düzenli tutun.Her baharat kabı, alınması kolay küçük bir kaşıkla donatılmıştır.Şeffaf malzeme, bir bakışta net ve kolay seçilebilen malzemeleri görmeyi kolaylaştırır. 5. Anne için iyi bir yardımcıdır, çeşitli çeşnileri kolayca sıralayabilir ve saklayabilir.Malzeme : Çevre koruma malzemesikurulabilen baharat türü : katı baharatuygulanabilir hediye veren durumlar : iş hediyelerrenk : 4 bölmeli siyah baharat kavanozstil : modern ve basit.