ToPToToo [Yükseltildi] Endüstriyel tuvalet kağıdı Tutucu Standı ile Raf, Ücretsiz Ayakta Tuvalet Kağıdı Rulo Tutucular, rustik Tuvalet Kağıdı Depolama Tutucu için Banyo(Mat Siyah)
  • Yeni

ToPToToo [Yükseltildi] Endüstriyel tuvalet kağıdı Tutucu Standı ile Raf, Ücretsiz Ayakta Tuvalet Kağıdı Rulo Tutucular, rustik Tuvalet

₺ 128.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Yükseltilmiş TP Tutucu】 Endüstriyel tuvalet kağıdı tutucusunun üst rafı, kişisel eşyaları daha iyi yerleştirebilen ve düşen hasarı önleyebilen içbükey bir tasarıma ve yuvarlatılmış köşelere sahiptir.Alt raf, zeminden uzak durmak, tuvalet kağıdını kuru ve temiz tutmak için kaymaz lastik ayaklarla donatılmıştır.NOT : Önceden delinmiş delik yok, ancak montajı kolay. 【Önceden delinmiş Delik Yok】 Rustik tuvalet kağıdı tutucusu çevre dostu çam ve yüksek kaliteli endüstriyel dökme demir borulardan yapılmıştır.Ahşap raflar özenle parlatılır ve sağlam, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı endüstriyel borular boyanır ve elektrolizle kaplanır. 【Ekstra Depolama Alanı】 Bağımsız tuvalet kağıdı tutucusu, maksimum uzunluğu 5.9"(150 mm) olan kağıt ruloları için uygundur ve 4-5 rulo tuvalet kağıdı tutabilir.Üst raf, dokuları, cep telefonlarını, cüzdanları, kokulu mumları, sulu meyveleri vb.Saklamak için çok uygundur. 【Ekstra Depolama Alanı】 Bağımsız tuvalet kağıdı tutucusu, maksimum uzunluğu 5.9"(150 mm) olan kağıt ruloları için uygundur ve 4-5 rulo tuvalet kağıdı tutabilir.Üst raf, dokuları, cep telefonlarını, cüzdanları, kokulu mumları, sulu meyveleri vb.Saklamak için çok uygundur. 【Montajı Kolay】 Banyo tuvalet kağıdı tutucusu ayrıntılı kurulum talimatları ile birlikte gelir, lütfen montajdan önce kurulum talimatlarını dikkatlice okuyun.Herhangi bir sorunuz varsa, 24 saat içinde size hizmet verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin(via). Malzeme : Çam + Demir boru.Renk : Mat Siyah.Stil : Endüstriyel.Raf Boyutları : 15.75”x 7.85”x 30” (L*G*Y).Ağırlık : 6.05 lbs.Montaj Gerekli : Evet.Raflı tuvalet kağıdı standı x 1. Kurulum Talimatları X1. Düşmeyi önleyin tasarım ve büyük depolama kapasitesi, 4-5 mega ruloya kadar saklayabilir.Üst raf, dokuları, cep telefonlarını, cüzdanları, kokulu mumları, sulu meyveleri vb.Saklamak için çok uygundur.Raflı To PTo Too tuvalet kağıdı tutucu standını seçtiğiniz için teşekkür ederiz.To PTo Too, güzel ve pratik ev ürünleri sunmayı ve endüstriyel tarzda bir ev dekorasyonu oluşturmamıza yardımcı olmayı taahhüt eder.Malzeme : Çam + demir pipe Color : Mat Black Style : Industrial Shelf Boyutlar : 15.75”x 7.85”x 30” (L*G*Y) Ağırlık : 6.05 lbs Assembly gerekli : Evet.Raflı tuvalet kağıdı standı x 1kurulum Talimatları X1.