Heayzoki Tel Sıyırma Aracı Profesyonel Kilitleme Kablo Eğme El Kumandalı Malzemeleri KMSK,Sıyırma Bıçağı Kablosu İstikrar ve Mükemmel Performans ile.
  • Yeni

Heayzoki Tel Sıyırma Aracı Profesyonel Kilitleme Kablo Eğme El Kumandalı Malzemeleri KMSK,Sıyırma Bıçağı Kablosu İstikrar ve Mükemmel

₺ 53.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu tel sıyırma aleti, sabit ve kaymayan ve kaçmayan süper sert tırtıklı bir tel tekerleğe sahiptir.Kablo makası kesici, kullanışlı ve basit olan 25 mm çapında kablolar için uygundur.Bu optik kablo sıyırma bıçağı bıçağı keskin, dayanıklı ve optik kabloyu sıyırması kolaydır.Bu sıyırma bıçağının ergonomik sap tasarımı elde rahattır ve yorgunluğu azaltır.Bu kablo kesici hafif bir yapıya, kolay kullanıma, stabiliteye ve mükemmel performansa sahiptir.Özellik : 1. Bu tel sıyırma aleti, sabit ve kaymayan ve kaçmayan süper sert tırtıklı bir tel tekerleğe sahiptir. 2. Kablo makası kesici, kullanışlı ve basit olan 25 mm çapında kablolar için uygundur. 3. Bu optik kablo sıyırma bıçağı bıçağı keskin, dayanıklı ve optik kabloyu sıyırması kolaydır. 4. Bu sıyırma bıçağının ergonomik sap tasarımı elde rahattır ve yorgunluğu azaltır. 5. Bu kablo kesici hafif bir yapıya, kolay kullanıma, stabiliteye ve mükemmel performansa sahiptir.Şartname : Öğe Türü : Tel Sıyırma Aracı Malzeme Kesme Derinliği : Yaklaşık. 5mm / 0.2 in Sıyırma Özellikler : Kablo Çapı : Yaklaşık. 25mm / 1in Ürün Boyutu : Yaklaşık. 225x30mm / 8.9 x 1.2 in Paket Listesi : 1 x KMS-K Kablo Kesici.

Item Type:
Wire Stripping Tool
Material Cutting Depth:
Approx. 5mm / 0.2in
Stripping Specifications:
Cable Diameter
Product Size:
Approx. 225 x 30mm / 8.9 x 1.2in
Package List:
1 x KMS-K Cable Cutter :