YIBANG-DZSW Peruk Brezilyalı Kinky kıvırcık saç 3 demetleri ıle 44 Kapatma insan saç demetleri ıle kapatma insan saçı örgüsü ısıya dayanıklı iplik Saç (Uzunluk: 26 26 26Cl20, Bölüm Tasarım: Ücretsiz Bölüm)
  • Yeni

YIBANG-DZSW Peruk Brezilyalı Kinky kıvırcık saç 3 demetleri ıle 44 Kapatma insan saç demetleri ıle kapatma insan saçı örgüsü ısıya dayanıklı

₺ 1506.60

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Saç Malzeme : 8 A Sınıf Brezilyalı Saç.Saç Dokusu : Brezilyalı Kinky Kıvırcık insan saçı.Saç Ağırlığı > 1 Restyled Olabilir. Doğru sıcaklığı bulun (160 ~ 180 santigrat derece veya 320 ~ 360 Fahrenheit derece!) saç kıvırmak için.2. Zaman kontrolü çok önemlidir, değnek / kıvrımın uygun sıcaklıkta yaklaşık 8~10 saniye saç üzerinde oturmasına izin vermenizi öneririz.3. Kıvrılma desenini gün boyu dayanıklı tutacak bir miktar saç spreyi uygulayın.Boyalı / b>1 Olabilir. İçinde alkol bulunan saç ürünlerini asla kullanmayın.Uzantılarınıza zarar verebilirler.2. Asla ıslak saç uzatma ile yatmayın.3. Yüzerken yüzmek için bir şapka takın.4. Çekiciliğini korumak için saçınızı boyadıktan veya düzleştirdikten sonra düzenli olarak bakım yapın.