Neewer Karbon Fiber 24 inç/60 santimetre El Sabitleyici ile 1/4 3/8 inç Vida Hızlı Ayakkabı Plaka Canon Nikon Sony ve Diğer DSLR Kamera Video DV için kadar 6.6 £ / 3 kilogram (Siyah)
  • Yeni

Neewer Karbon Fiber 24 inç/60 santimetre El Sabitleyici ile 1/4 3/8 inç Vida Hızlı Ayakkabı Plaka Canon Nikon Sony ve Diğer DSLR Kamera

₺ 1017.00

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu sabitleyici sistem özellikle kameralardaki ve video kameralardaki sarsıntıyı azaltmak ve videoyu dengelemek için tasarlanmıştır; DSLR Kamera Video DV için geçerlidir, yüksek ve düşük açılı çekime izin verir.Karbon fiberden yapılmış, sağlam yapı ile dayanıklı; Yüksek hassasiyetli rulmanlar ve düşük sürtünmeli bağlantılar; 15-24 inç/39-60 santimetre yüksekliğini ayarlayın (Dengeyi ayarlama videosunu izlemek için lütfen kılavuzdaki QR kodunu tarayın).Gerdirme ayarı ağırlık oranını artırır ve topak ağırlıklarını büyük ölçüde azaltır. Ölçekli 1/4 " 3/8 " Vidalı Hızlı Ayakkabı Plakası dengeyi ayarlamak için hareket edebilir.Kaymaz ve rahat köpük kolu, ayrıca yelek teçhizatı ile uyumludur.Bu sabitleyici sistem özellikle kameralardaki ve video kameralardaki sarsıntıyı azaltmak ve videoyu dengelemek için tasarlanmıştır; DSLR ve Video Kameralar için geçerlidir ve yüksek ve düşük açı sağlar shooting.It sağlam yapı ile dayanıklı karbon fiberden yapılmıştır.Yüksek hassasiyetli rulmanlar ve düşük sürtünme ile joints.It ayrıca 15-24 inç/39-60 santimetre yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.Bu sabitleyici sistem özellikle kameralardaki ve video kameralardaki sarsıntıyı azaltmak ve videoyu dengelemek için tasarlanmıştır; DSLR ve Video Kameralar için geçerlidir ve yüksek ve düşük açı sağlar shooting.It sağlam yapı ile dayanıklı karbon fiberden yapılmıştır.Yüksek hassasiyetli rulmanlar ve düşük sürtünme ile joints.It ayrıca 15-24 inç/39-60 santimetre yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.Not : Kamera dahil değildir.Özellikler : .Malzeme : Karbon Fiber + Alüminyum Alaşım.Maksimum Uzunluk : Yaklaşık. 24" / 60 cm / Dak Uzunluğu : Yaklaşık. 15" / 39 cm.Hızlı Ayakkabı Plakası Ölçeği : 1.96" / 50mm (Her İki Taraf).Maksimum Yük : Yaklaşık. 6.6 lbs / 3 kg.Paket içeriği : . 1 x El Sabitleyici. 1 x Taşıma Çantası.