WOHHOM 100A / 150A Ses Devre Kesici Oto Araba Stereo Inline Sigorta Tutucular Invertör, manuel Sıfırlama 12 V-24 V DC için Otomotiv Tekne Ses Sistemi Koruma (100A)
  • Yeni

WOHHOM 100A / 150A Ses Devre Kesici Oto Araba Stereo Inline Sigorta Tutucular Invertör, manuel Sıfırlama 12 V-24 V DC için Otomotiv Tekne

₺ 41.94

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Fonksiyon : Bu devre kesici, amplifikatörü aşırı yük akımı veya voltajından zarar görmesini önleyebilir.Bu arada, kısa devrenin neden olduğu pil çatlamasını ve patlamayı önlemek için güç kaynağı da korunabilir.Şartname : 100 A, 12 V-24 V DC, tüm 12 V/24 V Sistemleri ile uyumlu.Sıralı bir sigorta tutucusu yerine kullanın ve benzersiz basma düğmesi sıfırlama, bir Öldürme Anahtarı olarak da kullanılabilir.Etkili : Sigortayı değiştirmeye gerek yok-paradan tasarruf edin.Araç ses / görüntü sistemi, tekne, kamyon, otobüs, RV, ATV vinçleri, deniz ve DC ses yükseltici sistemi aşırı yük koruması için uygundur.Kullanımı kolay : Manuel Sıfırlama, sadece düğmeye basın ve devre kapanacak / açılacaktır. Güç kablosunu ve Vidalı terminalleri sökmeye gerek yok kabloları güvenli bir şekilde yerinde tutun, panele veya güvenlik duvarına monte edilebilir.Dayanıklı : Alaşımlı malzemelerden yapılmış, yüksek teknoloji suya dayanıklı gövde, iyi iletkenlik,güçlü sıcaklık ve basınç direnci.WOHHOM 100 A Oto Araba Stereo Ses Güneş Enerjisi Devre Kesici Sıfırlama Sigorta İnvertörü Artık sigortaları değiştirmeye devam etmenize gerek yok, sadece kesiciyi sıfırlayın ve gitmeye hazırsınız.Açıklama : Bu Devre Kesici sisteminize kritik koruma sağlar.Sistem aşırı güç veya kısa devre olduğunda, kesici kesecek ve equipment.No sigortaları değiştirmeniz gerektiğinde, sistem aynı zamanda güvenli ve anında sistem kapatma sağlayan basit bir anahtarla sıfırlanabilir.Özellikler : 1. Araba stereo/video sisteminin aşırı yük koruması için elektrikli aletleri koruyun. 2. Ses güç kablosunu bağlamak için uygundur. 3. Dahili sigorta tutucusu yerine kullanılır. 4. Panele veya yangın duvarına monte edilebilir. 5. Büyük güvenlik ve maliyet etkinliği. 6. Alaşımlı malzemelerden yapılmış, iyi iletkenlik, yüksek teknoloji ve yüksek sıcaklık dayanımı. 7. Benzersiz Basma Düğmesi Sıfırlama, bir Öldürme Anahtarı olarak da kullanılabilir. 8. Manuel sıfırlama kolu ile kullanımı kolaydır.Özellikler : Amper aralığı : 100 A .Amper İsteğe bağlı : 20/30 /40/50/ 60/80/100 A / 150 A.gerilim : 12 V-24 V DC.Çalışma Sıcaklığı : -10 ℃ ila 50℃ (- 14 F ila 122 F).Boyut : 98mm (L) x 43mm (G) x 35mm (Y).Paket içeriği : 1 adet x 100 A Araç Ses Sigorta Tutucu.Sıcak Hatırlatma 1. Lütfen gereksinimlerinize göre doğru akım devre kesici tabanını seçin.2. Devre kesiciye zarar vermemek için lütfen düğmeye doğru şekilde basın. 3. Lütfen ürünleri doğru çalışma sıcaklığı çok sonra çalışmayı ısı önlemek için iş sağlamak.

100A, 12V-24V DC, compatible with all 12V/24VSystems. Use in place of an inline fuse holder and the unique push button reset can also be used as a Kill Switch. :