Number 4 N. 4 Jour d'automne SUGAR TEXTURİZİNG SPRAY, Plaj Esintili Saç Dalgaları ve Bukleler ( Şık Taraklı) Saç Spreyi # No. 4 Saç Kremi (4.9 oz / 145 ml (1 PAKET))
  • Yeni

Number 4 N. 4 Jour d'automne SUGAR TEXTURİZİNG SPRAY, Plaj Esintili Saç Dalgaları ve Bukleler ( Şık Taraklı) Saç Spreyi No. 4 Saç Kremi

₺ 77.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu kit, saçın ayrılmasını sağlarken kolay ve hassas uygulama için şık bir Çelik Pim Sıçan Kuyruğu Tarağı içerir !Profesyonel sonuçlar sağlar!Anti-Statik Metal Pim, saçları kesmek, ayırmak ve şekillendirmek için kullanılabilir.Şeker Tekstüre Edici Sprey, mükemmel bir şekilde geri alınan saç dokusu için tatlı bir sevgi beyanında şekeri müjdelerken tuzu kınar.Gevşek, cansız iplikleri, besleyici bir şeker karışımı ve esnek şekillendirme yardımcıları ile gevşek, dokunulabilir yumuşak,” plajdan ilham alan " dalgalara dönüştürün.Şeker Tekstüre Edici Sprey, sadece bir yaz kaçamağından daha fazlası olan doku ile uzun süreli bir ilişki kurmaya yardımcı olmak için neme karşı stil savunmasına yardımcı olur.Şeker Tekstüre Edici Sprey, basit şeker kamışı molekülleri ve yumuşak yapıdan oluşan bir kafes ve gevşek, parlak dalgaların gelişigüzel desenlerini üreten esnek şekillendirme yardımcıları ile saç dokusuna ulaşır.Esnek ağ reçineleri, olumsuz ısı ve nem koşullarına rağmen parlak dokuyu sağlam tutmaya yardımcı olurken, anti-statik özellikler ekstra beslenme sağlar.Boyutu : 4.9 Floz (1 Paket).