Tilt & Palm Reddi İle iPad Kalem için Stylus Kalem, yenilikçi Basın tasarımı, manyetik Aktif Kalem Apple iPad için Uyumlu (2018-2021)6/7/8/9. Nesil, Pro 11/12. 9 (3rd / 4th), Hava 3/4, Mini 5 / 6th Nesil
  • Yeni

Tilt & Palm Reddi İle iPad Kalem için Stylus Kalem, yenilikçi Basın tasarımı, manyetik Aktif Kalem Apple iPad için Uyumlu (2018-2021)6/7/8/9.

₺ 119.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Apple i Pad Pro11/12.9 inç ile Uyumlu [uyumlu i Pad Sürümü] (5. nesil), i Pad Hava 10.9 inç (4. Nesil), i Pad mini 7.9 inç (6. nesil 9.7 inç Ve en son yeni i Pad i Pad (3. nesil) (6/7/8/9 nesil) 10.2 inç, 10.5 inç i Pad Hava i Pad.1. ve 2. Nesil i Pad kalem yok daha farklı versiyon i Pad ile uyumlu olabilir. [Avuç İçi Reddetme ve Eğme] Çizim ve yazma için Avuç içi reddetme ve eğme el yazısını destekleyin.Bu iki işlevle çizim ve yazma sırasında avucunuzu veya elinizi i Pad'de dinlendirebilirsiniz.Ve farklı açılarla 5 farklı çizgi çizin. (Procreate Pencil Brush veya Notability Pencil gibi Uygulamaları kullanmanızı öneririz ). [Yeni Özellik] Gizli şarj portu tasarımı ile yenilikçi yeni klip.Gelenek pop-up yapısı ile birleştirin.Kullanmak için eğlenceli için daha kolay bir yol getiriyor.Stresi azaltmak için mükemmel ve akıllı bir yol. 1.5 mm gürültü azaltma kalem ucu da yazmayı pürüzsüz hale getirir ve ekranı çizmez.Gecikme olmadan doğruluk. [Dayanıklı ve Akıllı Bağlantı] Dayanıklı pil çalışma süresi. 10 saat sürekli kullanım süresi. 5 dakika otomatik uyku.Pil bittiğinde, 5 dakika şarj 2.5 saat kullanabilirsiniz. 6 ay bekleme time.It ayrıca i Pad'in orta konumuna takılabilen mıknatıs ile. [Garanti ve Paket] Yerine getirme hizmeti garantisi ile 3 Ay ücretsiz iade/değiştirme.Paket içeriği Stylus * 1, Yedek Kalem İpuçları * 2, Kullanım kılavuzu*1, Tip-c şarj kablosu * 1. JOOEYKO Tilt & Palm Ret Pencil, dijital ekranda çizim ve eskiz için en iyi araçtır.Eğim fonksiyonu ile farklı açılarla farklı çizgiler çizebilirsiniz.Palm reddi ile bu kalemi Apple ipad'inizde gerçek bir kalem olarak kullanabilirsiniz.Lütfen cihazınızın kodunu kontrol edin ve bu kalemin çalışıp çalışmadığını görün.Bu stylus tasarım için i Pad 2018 ~ 2021 sürümü.