Dijital PH Metre ve TDS Metre, 0.01 Yüksek Doğruluk PH Metre, 4 in 1 Takım ile TDS PH EC Sıcaklık, 0-14 PH Ölçüm Aralığı, su Kalitesi Test için Hidroponik, Akvaryumlar, içme Suyu, Havuz(2 Paket)
  • Yeni

Dijital PH Metre ve TDS Metre, 0.01 Yüksek Doğruluk PH Metre, 4 in 1 Takım ile TDS PH EC Sıcaklık, 0-14 PH Ölçüm Aralığı, su Kalitesi

₺ 44.91

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Basit Kalibrasyon İşlemi : Kalibre edilmesi kolay 3 set ph kalibrasyon tozu sağlayın,ph 4.00,6.86 ve 9.18 sağlayın PH kalibrasyon tozu test kağıdından daha doğrudur.Arkadan aydınlatmalı geniş lcd ekranın okunması kolaydır.El-Kalem tarzı kolay cebinizde veya çanta koymak için yapar ve herhangi bir yerde yapılabilir düzenledi.Otomatik Sıcaklık Kompanzasyonu : Ph ölçerin dahili (ATC)otomatik sıcaklık kompanzasyonu, test çözeltisinin ph değerini doğru bir şekilde belirlemeyi mümkün kılar.0℃-60 ℃ aralığı.Yeni TDS Fonksiyonu : TDS : 0~9990 ppm,doğruluk : ±2%,3'ü 1 arada TDS metre,TDA, EC ve sıvı sıcaklığını fahrenheit veya santigrat derece cinsinden ölçebilir.TDS,okumanız için uygun olan arka ışık fonksiyonu ile su arıtıcısının kalitesini test eder,TDS otomatik sıcaklık kompanzasyon fonksiyonuna sahiptir,ölçüm verileri su sıcaklığından etkilenmez, ancak hava sıcaklığından etkilenir.Deri saklama çantası ile birlikte gelir,organize edilmesi ve saklanması kolaydır.Yaygın olarak kullanılan : İçme suyu,yüzme havuzları,akvaryumlar,Ro sistemleri,kaplıcalar veya hidroponiklerin ph dengesini test etmek için uygun ev veya laboratuvar kullanımı için çok uygundur;çok çeşitli uygulamalar için uygundur.Kullanımı : 1.Koruyucu kapağı kaldırın. 2.Elektrodu damıtılmış suyla durulayın ve filtre kağıdı ile kurulayın. 3.Sayacı açın, elektrodu test çözeltisine daldırın. 4.Yavaşça karıştırın ve okumanın dengelenmesini bekleyin. 5.Kullandıktan sonra sayacı kapatın,elektrodu durulayın ve filtre kağıdı ile kurulayın.Paket içeriği : 1 x PH Test Cihazı 3 x PH Tampon Tozu Uyarı : 1. Izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm. 2. Renk farkı ekran olarak farklı olabilir, pls anlamak.