YİWANGO Tıbbi ostomi Kemer Fıtık destek kemeri için Bel Karın Stoma ile Açılış, karın Bağlayıcı bel destek kemeri Fıtık Kemer (Renk: 5 cm, Boyutu: Büyük)
  • Yeni

YİWANGO Tıbbi ostomi Kemer Fıtık destek kemeri için Bel Karın Stoma ile Açılış, karın Bağlayıcı bel destek kemeri Fıtık Kemer (Renk:

₺ 113.70

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Tek veya çift fıtık için destek sağlamak, kasık veya spor fıtıklarının neden olduğu ağrı ve rahatsızlığı giderir. 1. Uygulama : Kolostomi ameliyatından sonra karın kaslarını desteklemek,Ostomi kesesini sıkıca yerine sabitlemek, Stomayı giysilerle dış temastan korumak. 2. Boyutu : S, bel çevresi 60-70 cm için uygun; M, bel çevresi 71 cm-83 cm için uygun; L, bel çevresi 84 cm-93 cm için uygun; XL, bel çevresi 94-103 cm için uygun. 3. Gergi kayışı keyfi olarak ayarlanabilir ve ortadaki iki gergi kayışı keyfi olarak ayarlanabilir, böylece stomanın sızdırmazlığı konforu artırmak için ince bir şekilde ayarlanabilir. 4. Çeşitli kalibre seçenekleri : 3 cm/4 cm/5 cm/6 cm, plastik halka dahili plastik plaka, istikrarlı destek.Kayışlar ayarlanabilir comfort.It kesinlikle tutun ve fıtıklaşmış bölgeye biraz rahatlama sağlayın.Fıtık ameliyatı sonrası ve öncesinde kullanılabilir.Malzeme : nefes yüksek elastik fabric Ostomy diyafram : 3 cm/4 cm/5 cm/6 cm (gerektiği gibi seçiniz) Kemer boyutu : S/M/L / XL (12 cm geniş) Uygulanabilir insanlar : anorektal, üretra, çift kavite mouth1. Cilt dostu kumaş, yumuşak ve rahat, konforlu ve yüksek elastik kumaş2. Kenar tasarımı ile çevrili kenarlar daha yumuşaktır ve cilde uygundur.Temizleme yöntemi : * Sıcak su veya çamaşır suyu ile temizlik ürünü zayıflatacaktır; KALİTE GÜVENCESİ : Herhangi bir sorunuz varsa, sadece bizimle iletişime geçin.