HAOKTSB İki Parçalı Sistem Ostomi Torbası ve Şasisi, Boşaltılabilir Kolostomi İleostomi Torbası, Sığacak Şekilde Kesilmiş, 0,59 ila 1,77 İnç Stoma, Fıtık Destek Kemeri (Boyut: Çanta Gövdesi)
  • Yeni

HAOKTSB İki Parçalı Sistem Ostomi Torbası ve Şasisi, Boşaltılabilir Kolostomi İleostomi Torbası, Sığacak Şekilde Kesilmiş, 0,59 ila 1,77

₺ 208.20

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dayanıklı, cilt dostu malzeme ile inşa edilmiş, daha rahat ve nefes alabilir, giysilerinizin altında uzun süre giymek için uygundur. 1. Tüm ostomi hastaları ve gömme stomalı bakıcılar için uygundur.Kolay kesim için net kesim aralığı, 15-45mm kesim deliği. 2. Hidrokolloid şasi yumuşak ve rahattır ve viskozite iyidir.Yüksek moleküler polimer güçlü bir kohezyona sahiptir ve yapıştırıcının korozyon direncini arttırır ve güçlü viskoziteye sahiptir. 3. Kese, kokuyu reddetmek için bir filtre içerir.Ostomi torbası, daha düşünceli olan insan karnına uyan bir torba şekline sahiptir. 4. Dokunmamış astar, yumuşak, rahat ve düşük gürültü.Sarı bariyer film, daha iyi görsel efekt verir.Adı : İki parçalı ostomi torbası (kasa) Teknik Özellikler : 15-45mm kesme hole Packaging : 5 tablet / box Name : İki parçalı ostomi torbası (torba gövde) Teknik Özellikler : 45mm kesme hole Packaging : 10 tabletler tek veya çift fıtığı için box Providing destek / veya spor kasık fıtığı neden ağrı ve rahatsızlığı giderir.