Jel Göz Maskesi, Terapi Yeniden Kullanılabilir Rahatlatıcı Uyku Soğutma Göz Maskesi Baş Ağrısı için Stres Giderici Koyu Halkalar için Şişlik Göz Yorgunluğunu Gidermek için (Altın, Noel Baba)
  • Yeni

Jel Göz Maskesi, Terapi Yeniden Kullanılabilir Rahatlatıcı Uyku Soğutma Göz Maskesi Baş Ağrısı için Stres Giderici Koyu Halkalar için

₺ 23.37

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Jel paketi sıcak ve soğuk kompresler için kullanılabilir, güç kaynağına gerek yoktur, kullanımı kolaydır, size kolaylık sağlar.Güçlü basınca dayanıklı, esnek ve sızdırmaz, kokusuz ve toksik olmayan, rahat bir göz spası sağlar.Deforme olması kolay değil, her mevsim için uygun, hafif ve kompakt, taşıması kolay, ev ve seyahat kullanımı için uygundur.İyi malzemeden yapılmış, güvenli ve çevre dostu, cilt dostu ve dokunması rahat, tekrar kullanılabilir ve durable.It göz yorgunluğunu hafifletmeye, yorgun gözlere masaj yapmaya, koyu halkaları iyileştirmeye ve önlemeye yardımcı olabilir, daha enerjik görünmenizi sağlar.Özellik : 1. Göz yorgunluğunu hafifletmeye, yorgun gözlere masaj yapmaya, koyu halkaları iyileştirmeye ve önlemeye yardımcı olabilir, daha enerjik görünmenizi sağlar.2. İyi malzemeden yapılmış, güvenli ve çevre dostu, cilt dostu ve dokunması rahat, tekrar kullanılabilir ve dayanıklıdır.3. Jel paketi sıcak ve soğuk kompresler için kullanılabilir, güç kaynağına gerek yoktur, kullanımı kolaydır, size kolaylık sağlar.4. Güçlü basınca dayanıklı, esnek ve sızdırmaz, kokusuz ve toksik olmayan, rahat bir göz spası sağlar.5. Deforme olması kolay değil, her mevsim için uygun, hafif ve kompakt, taşıması kolay, ev ve seyahat kullanımı için uygundur.Nasıl Kullanılır : Sıcak kompres : Yöntem 1 : Ürünü ısıtmak veya suyla kaplamak için ürünü bir mikrodalga fırına koyun, istenen sıcaklığa ulaşana kadar orta gücü 30 saniye ayarlayın.Yöntem 2 : Ürünü yaklaşık 80 ° C'de sıcak suya koyun.3 için 90°C mi?5 dakika.Soğuk kompres : 1. Ürünü kullanmadan önce 2 saat buzdolabına koyun.2. Ürünü soğuktan izole etmek için bir havluyla sarın ve donmayı önlemek için ciltle doğrudan temastan kaçının.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Göz jeli Buz paketiuses : Anti-yorgunluk, koyu halkaların önlenmesi Paket Listesi : 2 x göz jeli Buz Paketi.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Eye Gel Ice Pack
Uses:
Anti-fatigue, prevention of dark circles
Package List:
2 x Eye Gel Ice Pack :