Kahve Kupa Tutucu için Tezgah, Kupa Ağacı ile Depolama Tabanı, Kahve fincan rafı ile 6 Kanca ve 15 Kahve Kapsül Delik-için Kahve Bar Ev Ofis (Ahşap)
  • Yeni

Kahve Kupa Tutucu için Tezgah, Kupa Ağacı ile Depolama Tabanı, Kahve fincan rafı ile 6 Kanca ve 15 Kahve Kapsül Delik-için Kahve Bar

₺ 77.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Çok fonksiyonlu ve Büyük Kapasite】 : Bu kupa tutucu sadece 6 bardak asmakla kalmaz, aynı zamanda bir saklama tabanı ve bir kapsül tepsisi ekledik.En sevdiğiniz 15 kahve kapsülünü yerleştirmeyi seçebilir veya tabana biraz döküntü koymak için kapsül tepsisini çıkarabilirsiniz.Bu tutucu, masaüstünü düzenlemeniz için iyi bir yardımcı olmalıdır. 【İnsanlaşmış Tasarım】 : Bu kupa tutucu ağacı diğer ürünlerden farklıdır.Ürünümüzün kancaları iyi düzenlenmiştir ve mesafeyi arttırır.Büyük bir bardak assanız bile, çarpışma olmaz veya alt kanca asılamaz. cup.So bardağın sığmayacak kadar büyük olması konusunda endişelenmene gerek yok. 【Kalınlık ve Kararlılık】 : Ürünlerimiz sadece paslanması kolay olmayan saf ahşaptan değil, aynı zamanda sütunlar ve taban da kalınlaşır ve kalınlaşır.Ağırlık arttırıldıktan sonra, bardağı sadece bir tarafa asarsanız, yine de stabil bir şekilde asabilir ve dengeyi kaybetmez. 【Montajı kolay】 : Size vidalar vereceğiz, sadece vidaları ve parçaları talimatlara göre birbirine vidalamanız gerekiyor, herhangi bir ek alet kullanmadan, rahat ve hızlı bir şekilde başarıyla monte edebilirsiniz. 【Doğal Ahşap】 : Bu kupa tutucu doğal ahşaptan yapılmıştır ve elle dikkatlice parlatılmıştır, böylece yüzey yumuşak ve pürüzsüzdür.Avrupa tarzı tasarım ve farklı stil dolaplarını bir araya getirmek için sizi tatmin edecek iki renk. (Kupa satın alma sırasında dahil değildir).Dolaba sığmayacak kadar çok bardak var mı?Yıkadıktan sonra bardağı kurutmak zor mu?En sevdiğin bardağı darmadağın dolapta bulamıyor musun?Kupa tutucumuz bunları çözmenize yardımcı olabilir problems.It yıkandıktan sonra bardaklarınızı hızlı bir şekilde kurutmanıza yardımcı olabilir, böylece bardaklarınız bir bakışta görülebilir ve ayrıca kabinin basıncını paylaşabilir.Tabanda en sevdiğiniz kahve kapsüllerini ve atıştırmalıkları da koyabilirsiniz.Kalp atışın mı var?Çabuk geri dönmesine izin ver ve sana yardım et!.Avrupa retro tarzı herhangi bir sahnede, mutfakta, ofiste, kafe barda kullanılabilir veya bir arkadaşınıza hediye olarak verebilir.