MYPET North, 72 Ekstra Geniş Windsor Kemer Kapısı: Ekstra geniş alanlarda güvenlik sağlar. Donanım Montajı. Uyar 38.3 -72 geniş (30 uzun boylu, Mat Bronz)
  • Yeni

MYPET North, 72 Ekstra Geniş Windsor Kemer Kapısı: Ekstra geniş alanlarda güvenlik sağlar. Donanım Montajı. Uyar 38.3 -72 geniş (30 uzun

₺ 105.27

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ÇEŞİTLİ MEKANLAR İÇİN AYARLANABİLİR : North States'in My Pet Ekstra Geniş Windsor Kemer Kapısı, 38.Güvenlik ve rahatlığın bu evcil hayvanla uyumlu bir şekilde çalışabileceğini bilerek, tek elle açma özelliği ile bir odadan diğerine hızlıca geçin gate.To kapıyı açık tutun, birden fazla geçiş için hold-open özelliğini kullanın.Kapı kullanılmadığında, sadece yoldan çekin veya tamamen çıkarın.Kapı panellerindeki pivot noktaları, mükemmel uyum için panelleri tek tek hareket ettirmenizi sağlar.Ekstra Geniş Windsor Kemerli Petgate, evinizdeki ekstra geniş açıklıklar için stil dokunuşuna sahip ekstra geniş bir bariyer içerir.ENDİŞESİZ GÜVENLİK : Düz ve açılı duvarlara monte edilebilen bu donanıma monte edilmiş geçiş kapısı ile evcil hayvanınızı ve evinizi güvende tutun.