Kimble 28017A - 2 Borosilikat Cam 2mL, + / - 0.015 mL Tolerans, A Sınıfı Mikro Volumetrik Şişe, Seri ve Sertifikalı (6'lık Kasa)
  • Yeni

Kimble 28017A - 2 Borosilikat Cam 2mL, + / - 0.015 mL Tolerans, A Sınıfı Mikro Volumetrik Şişe, Seri ve Sertifikalı (6'lık Kasa)

₺ 820.71

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu hacimsel şişe kalıcı olarak tek bir seri numarasıyla işaretlenir ve Mezuniyet Doğruluğu Sertifikası ile birlikte verilir.İçerecek şekilde kalibre edildi.Silindirik gövdeler, daha iyi karıştırma ve drenaj ve numunelerin boru ile geri çekilmesinde kolaylık sağlar; dairesel geniş taban, geleneksel şekilli bir şişeyle mümkün olandan çok daha fazla stabilite sağlar.Bir işaretleme noktası ve bir buzlu cam tıpa ile birlikte verilir.ASTM Spesifikasyonu E237'den tasarlanan A Sınıfı seri hale getirilmiş gereksinimler.Kimax şişesi kalıcı olarak tek bir seri numarasıyla işaretlenir ve Mezuniyet Doğruluğu Sertifikası ile birlikte verilir.Kalibre 'İçeren', boyun ve'lük bir yerinde püskürdü mezuniyet yüzüğü.Şişeyle birlikte standart bir konik buzlu cam tıpa verilir.Silindirik gövdeler, numunelerin pipet ile daha iyi karıştırılmasını, boşaltılmasını ve kolay çekilmesini sağlar.Geniş dairesel taban, geleneksel şekilli bir şişeyle mümkün olandan çok daha fazla stabilite sağlar.Bu şişe, Amerikan Kimya Derneği, "Analitik Kimya", 28, sayfa 1993 (Dec. 1956) ve ASTM Spesifikasyonu E237'ye göre, A Sınıfı seri hale getirilmiş gereksinimler.Yedek tıpa 41900r'dir.Kapasite : 2m L. ± Tolerans : 0.015. Buzlu Cam Tıpa. : 8. Yükseklik (stoper ile) : 94mm. Kimble # : 28017 A-2.