Sis farları 2011-2015 Ford Explorer ile Uyumlu, AUTOFREE Ford Explorer Sürüş Sis Spot ışıkları Değiştirme Kitleri, 1 Çift (Şeffaf Lens)
  • Yeni

Sis farları 2011-2015 Ford Explorer ile Uyumlu, AUTOFREE Ford Explorer Sürüş Sis Spot ışıkları Değiştirme Kitleri, 1 Çift (Şeffaf Lens)

₺ 221.40

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

CONFIDENCE GÜVEN : herhangi bir nedenle bu sis lambası ile %100 % memnun değilseniz,biz iade edeceğiz.Ürün 365 gün daha garanti vaat ediyor. ▲FİTMENT : Sis farları meclisi 2011-2015 Frod Explorer için fit.H11 ile 12 V 55 W Ampuller dahil. INSTALLATİON KURULUM : Sis farları montajı,hızlı ve kolay bir şekilde monte edilmek üzere tasarlanmıştır,herhangi bir değişikliğe gerek yoktur, orijinal loaction içine sığar. DOT DOT / SAE : DOT(ABD Ulaştırma Bakanlığı) ve SAE(ABD Otomotiv Mühendisleri Derneği).Federal ve uluslararası standartları ve Amerikan sokak yasallığını karşılamak için test edin. STRENGTH GÜCÜ : Biz sadece bir satıcı değil, aynı zamanda bir üretici, otomobil ışıkları montajı ve aksesuarları alanında 20 yıldan fazla deneyime sahibiz.AUTOFREE, güçlü teknik desteğe sahip yeni bir otomotiv aydınlatma markasıdır.Her sürücüye yüksek kaliteli ürünler ve saygılı hizmet sunmayı taahhüt ettik.Güvenliğinizi sağlarken sürüş zevkinin ve performans eğlencesinin tadını çıkarabilirsiniz.Biz her zaman alışveriş deneyimi ile memnun umuyoruz.