L-SHISM Saç Kesme USB Şarj Edilebilir Saç Düzeltici LCD ekran Kesme Saç Kesme T-Outliner Berber Akülü Tıraş Makinesi Düzeltici Sakal Tıraş Makinesi Saç Kesimi için Saç Kesme (Renk: Siyah)
  • Yeni

L-SHISM Saç Kesme USB Şarj Edilebilir Saç Düzeltici LCD ekran Kesme Saç Kesme T-Outliner Berber Akülü Tıraş Makinesi Düzeltici Sakal

₺ 203.70

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Üstün】Seramikte hassas çelik kesici kafa.Güvenli ve keskin, ısınması kolay değil, verimlilik ve dayanıklılık sağlar. 【Strong Motor】 Strong motor verimli ve istikrarlı saç kırpma sağlar.Düşük gürültülü çalışma, rahat kullanım sağlar. 【Kullanıcı Dostu Tasarım】 LCD ekran okunabilir kullanım sağlar. daha rahat kullanım için 3mm, 6mm, 10mm, 13mm farklı boyutlarda 4 limit tarak. 【Akıllıca Ayarlanabilir】 Saç kesme makinesinin bir itme kolu ile ayarlanabilir ve çeşitli saç uzunluklarını kullanılabilir hale getirir. 【Portable ve Lightweight Thehandysizehair clipper rahat kullanım için tutulabilir ve seyahat kullanımı için de taşınabilir.Kel kafaları kesin ve çeşitli saç stillerini tasarlayınpaslanmaz çelikten keskin bıçak kafası ,bıçak kafası saçları çekmez.Asılı içi boş kesici kafa tasarımı, temizlenmesi kolay LCD ekran.

Material:
metal+steel blade
Battery capacity:
1200 mA
Use time:
120 minutes
Cleaning method:
the knife head can be washed
Charging display:
red light when charging, blue light when full
Line length:
48cm±2cm
Packing:
Machine *1 (including 2 protective covers) :
limit comb *3 (1mm, 2mm, 3mm) :
cleaning brush *1 :
manual *1 :
flannel bag *1 :
pack in box :