BrilliStar Bilek Eğitmen Topu, otomatik Başlangıç El Çalışdırıcı Dekompresyon Fitness Egzersiz Bilek Güç Jiroskop Topu için Eğitim El veya Kol Kas (Siyah)
  • Yeni

BrilliStar Bilek Eğitmen Topu, otomatik Başlangıç El Çalışdırıcı Dekompresyon Fitness Egzersiz Bilek Güç Jiroskop Topu için Eğitim El

₺ 41.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Otomatik Başlatma】 Otomatik başlatma optimizasyonu, geleneksel çekme ipi olmadan, çekirdeği ok yönünde sonuna kadar itin, kolayca başlatmak için çekirdeği serbest bırakın, basit işlemin anlaşılması ve başlaması kolaydır. 【Çalışma Prensibi】 Bilek topu, güçlü atalet merkezkaç kuvvetleri oluşturmak için bir jiroskop ve benzeri astronomik hareket prensiplerini kullanır, böylece kollar ve bilekler bağımsız olarak en iyi hareket durumunu hissedebilir. 【Dekompresyon Zindeliği】Bileklerin ve kolların uzun süreli kullanımından kaynaklanan kas-iskelet sistemi ağrısını ve artriti etkili bir şekilde hafifletir, ayrıca fitness tutkunlarının hedeflenen kuvvet antrenmanını gerçekleştirmelerine yardımcı olabilir. 【Egzersiz ve Eğlence】 Optimize edilmiş ve yükseltilmiş otomatik başlatma çubuğu, hareketi daha pürüzsüz ve gürültüyü azaltır.Hızlı bilek döner, daha güçlü etki gücü.Hızı ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın, egzersizin eğlencesini artırın. 【Applicable Spor Training】Suitable trainning için bisiklet, sağlık masaj, basketbol, balıkçılık, koşu spor, yürüyüş ve kamp, spor vücut,diğer top spor ve vb.Brilli Star Bilek Antrenör Jiroskop Topu Otomatik Güçlendirici Dekompresyon Fitness Egzersiz aleti Bilek Gücü Top Malzeme Dağıt : ABS (dış kabuk) (iç çekirdek) + çinko alaşım Marka yeni ve yüksek kalite boyutu : çapı 70, tek bir güçle sıradan bilek cihazı ile Karşılaştırıldığında 50mm Karşılaştırma yükseklik : bilek topu bağımsız olarak hızını ayarlamak ve eğlence eğlenceli artırabilir.Kalabalık için uygun : ofis çalışanları, bağımlı oyuncular, fitness meraklıları, stresli insanlar ve daha fazlası.Biz 24 saat posta işleme sağlamak, ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz.Paket : 1x top Kullanım Talimatları : 1. Özel bir bilek kayışı kullanmak daha güvenlidir. 2. Çekirdeği her iki başparmağınızla hafifçe bastırın ve çekirdek ileriye doğru yuvarlanamayana kadar ok yönünde itin. 3. Hızlı çekirdek sürümü ve bir avuç top vücut tutun ve döndürün. 4. Topun döndüğünü hissettikten sonra, bilek topu bir daire içinde serbestçe kontrol edebilir.Not : Manuel ölçümde 1-2mm hata var, lütfen anlayın.