AİBERLE Tezgah Üstü Ultra Filtrasyon Su Filtresi (Kurulum Gerektirmez),4 Aşamalı Teknoloji Su Filtrasyon Sistemi, Ev,Mutfak ve Dış Mekan için Anında Sıcak LED Akıllı Küçük Su Arıtıcısı, En iyi Tat.
  • Yeni

AİBERLE Tezgah Üstü Ultra Filtrasyon Su Filtresi (Kurulum Gerektirmez),4 Aşamalı Teknoloji Su Filtrasyon Sistemi, Ev,Mutfak ve Dış Mekan

₺ 1169.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Küçük Kullanışlı ve Güzel] : Tezgah üstü su filtresi boyutu : 6,2 x 12,9 x 14 inç, sıhhi tesisat veya kurulum gerektirmez, Fiş gücü ve çalışır, çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır.Ofis, yatak odası, mutfak, rv ve daha fazlası gibi her yere taşınması ve yerleştirilmesi kolaydır. [0.01 µm ultrafiltrasyon Su Filtresi] : Tezgah üstü su filtresi, karbonfiltrasyon ve ultrafiltrasyon filtrelerini alır.Bu 0.01 mikron Ultra Filtrasyon membranı, musluk suyundaki kötü tadı, Tortuyu ve diğer 1000'den fazla zararlı kirleticiyi filtreleyebilir.Bu, 0.01 mikron Ultra Filtrasyon(UF) ünitesidir ve gelen suyun TDS'SİNİ azaltmaz.Bunun yerine, mineralleri suyunuzda tutar. [Anında Sıcak Tezgah Üstü Su Sebili] : 1 saniye hızlı ısıtma ve beklemeye gerek yok, tezgah üstü su arıtıcısı 4 çeşit temprtatuas ayarlanabilir(75℉,110℉,140℉,190℉).Sıcaklık 140 ℃ ' den yüksek olduğunda, ekipman yüksek sıcaklık emniyet kilidini açacak ve 3 saniye boyunca uzun süre basacak ve bu kolay ve hızlı süt emmenin kilidini açacak, anne için uygun use.It anneler günü ve Noel günü için en iyi hediye. [Akıllı Ekran LED] : tezgah su filtrasyon sistemi purifaction 45° HD ekran zaman göstergesi, çıkarılabilir tank, alıp, yerine, tek başına kullanılabilir, filtre ömrü, sıcaklık, su miktar, gerçek, ile, manyetik drenaj tepsi, engellemek damla sızıntı, basit yükleme ve boşaltma, kolay temizlik soğutmalı olabilir sağlandı. [Filtreler Açıklaması] : Karbonfiltrasyon filtreleri, yaşam döngüsü 6-9 ay, ultrafiltrasyon filtreleri yaşam döngüsü 12-18 ay olan 2'si 1 arada CF kompozit eğicidir(tortu PP membran ve ön karbon bloğu).