FFtopu iPhone 6 s Artı Ekran Değiştirme Siyah, LCD Ekran 3D Dokunmatik Ekran Digitizer Yedek Çerçeve Hücre Meclisi Tüm Onarım Araçları ile Set (iPhone 6 s Artı, 5.5 inç)
  • Yeni

FFtopu iPhone 6 s Artı Ekran Değiştirme Siyah, LCD Ekran 3D Dokunmatik Ekran Digitizer Yedek Çerçeve Hücre Meclisi Tüm Onarım Araçları

₺ 80.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

➅ⓈⓅ????【Compatible】 : Sadece Uyumlu için i Phone 6 s Artı Ekran Değiştirme A1549/A1586 / 1589 DEĞİL DEĞİL DEĞİL İPHONE 6 artı. ➅ⓈⓅ????【Dikkat】 : Bu bölüm ev düğmesi, ön kamera, ev düğmesi ve ön kamera için kablolar, kulaklık hoparlörü içermez.Onları eski ekrandan aktarmak bir zorunluluktur. ➅ⓈⓅ????【Kalite】 : Her ekran sevkiyat öncesi sıkı kaliteye tabidir.Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. ➅ⓈⓅ????【kurulum】 : İhmalden kaynaklanan kayıpları önlemek için talimatları çok zahmetli bir şekilde takip edin.a.Esnek kabloların iyi durumda olduğundan ve konektörde enkaz olmadığından emin olmak için lütfen lcd'yi kontrol edin.b. Esnek kabloları anakart tarafından ayırın ve yeniden bağlayın.c. Ardından Yeniden başlatın : Telefon kapanana kadar düğmeleri (Ana Sayfa, Sesi aç ve Güç düğmesi) basılı tutun ve ardından tekrar açın.d. i OS'un en son sürüme yükseltildiğinden emin olun.Son olarak vurgulamak : .Bu i Phone ekran değişimi sadece iki kabloya sahiptir (ekran + dokunmatik) : Ana düğme, kulaklık ve ön kamera kablolarına sahip değilsiniz, bunları OEM i Phone ekranınızdan bu yeni ekrana aktarmanız gerekir.