Dorjulı Bisiklet Arka Raf Alüminyum Alaşım Arka Raf Ayarlanabilir Bisiklet bagaj rafı Çıkarılabilir Dağ Bisikleti Arka Raf (Siyah)
  • Yeni

Dorjulı Bisiklet Arka Raf Alüminyum Alaşım Arka Raf Ayarlanabilir Bisiklet bagaj rafı Çıkarılabilir Dağ Bisikleti Arka Raf (Siyah)

₺ 235.20

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【 Yüksek Kalite】 : Uzun Süre Ve Dayanıklı Kullanım İçin Yüksek Kaliteli Malzemeden Üretilmiştir. 【Not】 : Takarken, Tüm Vidaların Yerinde Olduğundan Ve Ayarlandığından Emin Olun, Ardından Vidaların/deliklerin Soyulmasını Önlemek İçin Sıkın. 【Multı-Functıon】 : Çerçeve Sabitleyen İstikrarlı Bir Çerçeve Sağlar Dişli İçin Bike.It Islak Koşullarda Sıçrama Koruması Olarak İki Katına Çıkan Yerleşik Bir Yapıya Sahiptir.Hava Güzel Olduğunda, Eşyalar Bir Kapağa İhtiyaç Duymadan Doğrudan Rafa Bağlanabilir.Sert Hava Koşulları Veya Gevşek Eşyaları Bir Araya Getirme Yeteneği İçin, Raf Bagajı Ve Asılı Sepetler Gibi Bagajlar Arka Çerçeveye Kolayca Takılabilir↑. 【Basit Montaj】 : Basit Tasarım, Bisiklet Arka Rafını Monte Etmemizi Kolaylaştırır. 【Uygun】 : Yol Bisikletleri, Dağ Bisikletleri, Dağ Bisikletleri, Katlanır Bisikletler, Yağ Bisikletleri Vb.Gibi Çoğu Bisiklet İçin Uygundur.Bisikletlerin arka rafı bisiklet meraklıları için vazgeçilmez bir şeydir.Bisikletinizin bir arka rafı ve bir çantası olduğunda, ihtiyacınız olan her şeyi binici yerine bisiklete ekleyebilir ve binici için çok fazla yük azaltabilirsiniz.Özelliği : Renk : Siyahmalzeme : Alüminyum alaşımboyutu : Yaklaşık. 41x40x13 cm / 15.7x16.1x5.1 ins (pic olarak) Paket içeriği : 1 X Bisiklet arka raf rafnot : 1. En iyi istikrar için, talimatları carefully2 takip edin lütfen. Takarken, tüm vidaların yerinde olduğundan ve ayarlandığından emin olun, ardından vidaların/deliklerin soyulmasını önlemek için sıkın.