QICC Katlanır dizüstü bilgisayar masası bilgisayar masası taşınabilir dizüstü standı Döndür Yatak Yan Masa Ayakta Masası Yüksekliği Ayarlanabilir Mobilya (Renk: Beyaz)
  • Yeni

QICC Katlanır dizüstü bilgisayar masası bilgisayar masası taşınabilir dizüstü standı Döndür Yatak Yan Masa Ayakta Masası Yüksekliği Ayarlanabilir

₺ 251.10

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.Döner kaldırma ayarı, masa döndürme ayarı ve eğim ayarı. 2.Kalınlaşmış panel, yüksek kaliteli fiber yoğunluklu tahta, genel bükülme tokluğu güçlü, güçlü taşıma kapasitesi. 3.Anti-skid bar, insanlaşmış çift anti-skid bar tasarım, bilgisayar aşağı slayt olmaz. 4.360° ayarlamak için masayı döndürün ve sol ve sağ tarafları istediğiniz gibi yerleştirin. 5.Evrensel tekerlek kilit tekerlek anahtarı ile de konumunu değiştirmek için kullanılır. 1.Döner kaldırma ayarı, masa döndürme ayarı ve eğim ayarı.2.Kalınlaşmış panel, yüksek kaliteli fiber yoğunluklu tahta, genel bükülme tokluğu güçlü, güçlü taşıma kapasitesi.3.Anti-skid bar, insanlaşmış çift anti-skid bar tasarım, bilgisayar aşağı slayt olmaz.4.360° ayarlamak için masayı döndürün ve sol ve sağ tarafları istediğiniz gibi yerleştirin.5.Evrensel tekerlek kilit tekerlek anahtarı ile de konumunu değiştirmek için kullanılır.40cm/17 44*Yoğunluk Board Color : Pembe/Beyaz/Black Computer masaüstü boyutu özellikler : Adı : Ayarlanabilir Haddeleme Laptop Desk Material : : .Sezon 3 Bölüm 15.40cm/7 7in Mouse tahta Boyutu : 20*.9x15.1 1 x Ayarlanabilir Haddeleme Laptop Desk Note Oturma Odası/Mutfak/Yatak odası/Çalışma Odası/Okul/Office Package dahil 7in Adjustable Yükseklik : 65-95cm 6 ' sı/-37.4 in Features : Masaüstü Bölümü Tasarım/Rotation Appropriate Odası : : : . Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.