AmazingM Traktör Araba Diş Çıkarma Ağrı kesici Oyuncak Emzik Klipsi, gıda Sınıfı BPA Ücretsiz Silikon Diş Kaşıyıcı, diş Çıkarma Yumurta Erkek ve Kız için (Mavi)
  • Yeni

AmazingM Traktör Araba Diş Çıkarma Ağrı kesici Oyuncak Emzik Klipsi, gıda Sınıfı BPA Ücretsiz Silikon Diş Kaşıyıcı, diş Çıkarma Yumurta

₺ 20.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Yeni Tasarım : Sevimli traktör araba diş çıkartma oyuncakları ile silikon diş çıkarma boncuk tutucu, plastik paci klip, nötr hediye için erkek ve kız. %100 Güvenli : %100 BPA içermeyen gıda sınıfı silikon, toksik olmayan, plastik klipsler, metal yok, silikon emzik klipsi sabittir.Ağrı kesici : Bebeğin "her şeyi ağzına al ve koy" diş çıkarma dönemi olacak, dokulu yüzeylere sahip diş kaşıyıcımız bebeğin diş etlerini yatıştırıp uyarabilir, ağrıyı hafifletebilir ve yeni dişlerin filizlenmesine yardımcı olabilir.En iyi Bebek Duşu Hediyesi : hassas bir hediye kutusunda bir emzik klipsi ve bir bebek diş çıkarma oyuncağı alacaksınız.Yeni doğanlar için en iyi seçim, onlar bunu seveceksiniz!.Kullanışlı : Traktör araba diş kaşıyıcımız bebeğin tutması için mükemmel boyut ve kolay kavrayan tasarımdır,emzik tutucusu bebek giysileri, battaniyeler, oyuncaklar, bebek arabaları veya araba koltukları için mükemmel uzunluktadır.Bebeğiniz "her şeyi tut ve ağzına koy" aşamasındaysa, Bu sizin için diş kaşıyıcıdır.Ambalaj listesi : 1 silikon Emzik klip tutucu 1 kahve fincanı diş çıkarma oyuncak Güvenliği bizim ilk önceliğimizdir ♥ %100 Gıda Sınıfı Silikon Güvenli tasarım. ♥Güçlü Plastik Klips-Bebeğinizin ağzında paslanma anlamına gelen açıkta kalan metal yok. ♥ Ayrı ayrı Düğümlü Boncuklar-Kırılacak parça yok ve Boğulma tehlikesi yok. ♥ Kopma Klipsi yok-Sıfır boğulma tehlikesi. Giysileri,bebek önlükler, bebek arabası ya da araç koltuğu takılması Kolay benım kusursuz bir boy.Dikkat ♥Emzik klipsli diş çıkarma oyuncağımızı kullanmadan önce, lütfen dezenfekte etmek için 1-3 dakika kaynar suya koyun. ♥Emzik klipsini kullanmadan önce lütfen düğümü kontrol edin.Düğümün gevşek olduğunu fark ederseniz, lütfen tekrar sıkın.Sıkılaştıramazsanız, hemen kullanmayı bırakın ve müşteri desteğine başvurun. ♥Ürünlerimizi kullanırken çocuklar denetlenmelidir.