Tshirt Cetvel Merkezi Tasarım Kılavuzu, Ardzgeld T-Shirt Hizalama Aracı Yapmak için Moda Dikiş Merkezi Tasarım ve Boyut Ölçümü (Dahil 4 Kılavuz cetveller + 1 Yumuşak Mezura)
  • Yeni

Tshirt Cetvel Merkezi Tasarım Kılavuzu, Ardzgeld T-Shirt Hizalama Aracı Yapmak için Moda Dikiş Merkezi Tasarım ve Boyut Ölçümü (Dahil

₺ 17.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Paket】 Vinil T-shirt cetvel seti şunları içerir : 4 * farklı boyutlarda cetveller, 1 * yumuşak ölçüm bandı.Küçük ve hafif, taşıması ve saklanması kolaydır. 【Premium Malzeme】 T - shirt hizalama aracı yüksek kaliteli dayanıklı PVC'den yapılmıştır.İsteğe bağlı olarak bükülebilirler ve kırılması kolay değildir ve dayanıklıdırlar.Cetvel üzerindeki ölçek UV teknolojisi ile basılmıştır ve tekrarlanan kullanımdan sonra aşınmaz ve düşmez. 【Kullanımı Kolay】 T-Shirt tasarım aracının kullanımı kolaydır, sadece cetveli yakaya hizalayın ve basmadan önce tasarımınızı ortalayın. ​Ölçek daha net ve daha doğru, gözlemlenmesi ve işaretlenmesi kolaydır.Hizalamalar yapmanıza ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. 【Dört Çeşit Boyut】 4 farklı boyutta T-shirt merkezi cetveli farklı ihtiyaçları karşılayabilir ve çoğu boyutta T-shirt (yetişkin gençlik yürümeye başlayan bebek dahil) ve diğer yuvarlak boyun kıyafetleri için uygundur.Tüm ailenin giyim ihtiyaçlarını karşılayabilir. 【Geniş Uygulamalar】 Tshirt kılavuz cetveli HTV, Ölçüm ölçeği,serigrafi,süblimasyon, ecreen baskı, vinil baskı için kullanılabilir etc.It gömleklerin, tişörtlerin ve diğer yuvarlak yakalı giysilerin tasarımını doğru bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olacaktır.Renk : beyaz.