Büyük erkek Deri Sırt Çantası, 16-inç Laptop Sırt Çantası, Büyük Kapasiteli Retro İş / Okul / İş Sırt Çantası, Rahat Bookbag (Renk: Kahverengi, Boyutu: 6.3x14.2x17. 7in)
  • Yeni

Büyük erkek Deri Sırt Çantası, 16-inç Laptop Sırt Çantası, Büyük Kapasiteli Retro İş / Okul / İş Sırt Çantası, Rahat Bookbag (Renk: Kahverengi,

₺ 934.71

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Ürün malzemesi] Hammadde olarak sarı inek derisi embriyosu kullanılarak, inek derisinin ham ve kaba özelliklerini en büyük ölçüde koruyan tamamen bitkisel yağ tabaklama ile yapılır.Tüketicilerin lehine. [Ürün Özellikleri] Çılgın At derisinin en büyük özelliği, yüzeyin dağınık ve düzensiz olması ve çiziklere sahip olmasıdır.Cildi itmek, düzensiz çizikler ve çizikler ile renk değişikliği etkisine sahip olacaktır. folds.It ineğin büyüme sürecinde deriden ayrılması kaçınılmazdır. , Kırışıklıklar, gözenekler, çizikler, yara izleri, vb.normal fenomenlerdir, kullanım süresi uzadıkça cilt daha pürüzsüz ve pürüzsüz hale gelecektir. [Doku kaydırıcısı] : Dokulu donanım, tekrarlanan parlatma ve parlatma işleminden sonra, solması ve aşınması kolay değildir, serbestçe kapatmanıza izin verir.Pürüzsüz kaliteli fermuar, çoklu altın kaplama işlemi, iyi parlaklık ve hasar görmesi kolay değil, daha pratik oluşturun.Retro donanım tokasının sökülmesi kolaydır ve metal ve omuz askısı aynı renktedir ve kaliteyi vurgular. [Ürün boyutu] : Ürün boyutu : 16x36x45 cm / 6.3x14.2x17.7in, boyutu daha büyük, normal bir boyutu sığabilecek 16-inç dizüstü, normal iş ve günlük yaşam için tamamen memnun olabilir büyük bir boyutu. [İyi hediye] : Alışveriş, buluşma, iş, seyahat vb.Gibi günlük kullanımınız için uygundur.Doğum günleri, Sevgililer Günü, Babalar Günü, Noel ve mezuniyet törenleri için erkekler ve erkekler için mükemmel seçim.