Bulaşık kurutma rafı Apstour Bulaşıklık Bulaşıklık Süzgeç Raf Paslanmaz Çelik 304 Drainboard Gereçler Tutucu kesme tahtası tutucusu Mutfak Sayacı (2-Tier-A)
  • Yeni

Bulaşık kurutma rafı Apstour Bulaşıklık Bulaşıklık Süzgeç Raf Paslanmaz Çelik 304 Drainboard Gereçler Tutucu kesme tahtası tutucusu Mutfak

₺ 137.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Standing Ayakta Bulaşık Rafı Boyutu : 2 Katmanlı Boyut : 25×42×40cm. ♦ Dayanıklı ve Sağlam Bulaşık Kurutma Rafı : Uzun ömürlü dayanıklılık ve kolay temizlik sağlayan yüksek kaliteli 304 Paslanmaz Çelik malzeme. ✔ All-in-One Bulaşıklık ve Drainboard Seti Çok Yönlü ve Fonksiyonel Organizatör : Çeşitli boyutlarda eşyaları saklayabilir. ♥Dahil çanak, kase, bıçak, doğrama tahtası , çubuklarını, kaşık ve çatal, ve meyve ve sebze, vb. Installation Kolay Kurulum : Herkes bu bulaşık düzenleyiciyi, duvara delik açmaya gerek kalmadan basit yapıyı kolayca monte edebilir, bu da hareket etmeyi kolaylaştırır. ✔ Yerden Tasarruf : Bu mutfak lavabo organizatörü mutfağınızı etkili bir şekilde saklayabilir ve temizleyebilir.Yüksek Taşıma Kapasitesi.