Duwee 2-Katmanlı Bulaşık Kurutma Raf ile Çıkarılabilir Drainboard ve Gereçler Tutucu, Anti-Pas Çelik Çanak Süzgeç için mutfak Sayacı(Siyah)
  • Yeni

Duwee 2-Katmanlı Bulaşık Kurutma Raf ile Çıkarılabilir Drainboard ve Gereçler Tutucu, Anti-Pas Çelik Çanak Süzgeç için mutfak Sayacı(Siyah)

₺ 32.10

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Ekstra Büyük Kapasite】Bu iki katmanlı çanak tutucunun boyutu 18.89(L)*13(W)*8.85(H) inçtir.Üst seviye, çeşitli ebat ve derinliklerde 17 tabak barındırabilir, alt seviye 18'den fazla kase, 6 kahve fincanı ve hatta daha fazlasını tutabilir.Büyük aileler için harika bir jumbo bulaşık rafı. 【Ayrılabilir Üst Katman】 Ayrılabilir iki katmanlı tasarım sadece depolama kapasitesini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda size daha yaratıcı alan sağlar.Üst katman lavaboda, lavaboda bulaşık rafı olarak çıkarılabilir ve kullanılabilir veya başka bir masada, meyve veya sebze boşaltma sepetinde veya hatta açık hava piknikleri için ihtiyacınız olan her yere koyabilirsiniz. 【Premium Çelik Malzeme】 Bu bulaşık kurutma rafı, ortak çelikten daha sağlam ve paslanmaz olan gıda sınıfı çelikten yapılmıştır.Anti-pas, anti-korozyon ve hiçbir deformasyon. 【Çok Fonksiyonlu Drenaj Rafı】 Bu kurutma rafı tamamen sökülebilir.1 Tabak rafı, 1 kase rafı, 2 drenaj tahtası, 1 tencere tutacağı ile birlikte gelir, hepsi bir arada bulaşık rafı ile %80 alanınızı koruyabilir. 【Montajı Kolay】 Vida yok, alet yok, sadece paketteki kurulum kılavuzunu takip edin, bu bulaşık süzgecini hızlı bir şekilde monte edebilirsiniz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Ekstra Büyük Kapasite : 18.89(L)*13(W)*8.85 (H )inç büyük boy 2 katmanlı tasarıma sahip bu bulaşıklık, tüm sofra takımlarınızı saklamak için yeterli alana sahiptir.Çok Fonksiyonlu : Paket içeriği 1 tabak rafı, 1 kase rafı, 2 tabak boşaltma tahtası, 1 bıçak tutucu.Sofra çeşitli için doğru bir tabak raf.Temizlemesi Kolay : Bu kurutma rafı tamamen sökülebilir.Attchmentleri kendiniz monte edebilirsiniz like.It temizlenmesi çok kolaydır.Gıda sınıfı plastik çatal bıçak takımı çeşitli bıçak ve çatalları tutabilir.Büyük kapasiteli, 17 plaka tutabilir ve mutfağınızın temiz ve düzenli olmasını sağlamak için altta çıkarılabilir bir drenaj tahtası vardır.10.23 inçten fazla uzunlukta, kaselerin çoğu için yeterli alana sahipsiniz. (18 kase tutabilir). 4 Kaymaz Paspaslar, çanak drenaj rafının masaya daha güvenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlar.