Bebek bezi Çantası Sırt Çantası, TEKİ Analık Bebek Çantası Kız Erkek, Çok Fonksiyonlu seyahat sırt çantası değiştirme pedi ile Anne Baba için (Siyah)
  • Yeni

Bebek bezi Çantası Sırt Çantası, TEKİ Analık Bebek Çantası Kız Erkek, Çok Fonksiyonlu seyahat sırt çantası değiştirme pedi ile Anne Baba

₺ 134.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 【HEPSİ bir arada】 Bu anne çantası, büyük bir ana bölmeye ve bir biberonun sıcaklığını korumak için 3 yalıtımlı cep de dahil olmak üzere 14 iyi tasarlanmış cebe sahiptir.Alması kolay, yer ve öğeleri derli toplu, tüm ihtiyaçlarını tek bir pakette bir araya geldi edilebilir.17 x 13 x 8 ölçer" ve 3 kilo. 【SU GEÇİRMEZ DEĞİŞTİRME PEDİ】 Bebek bezi çantası, küçük bir bebek bezi gibi katlanabilen bir değiştirme pedi (26*13") içerir.purse.It dostu su geçirmez malzemeden yapılmıştır ve temizlenmesi daha kolaydır.Bebeğin bezini istediğiniz yerde değiştirebilirsiniz. 【DÜŞÜNCELİ tasarım】 Yan ceplerden biri depolama cebini silmektir, acilen kağıda ihtiyacınız olduğunda, çantayı açmadan ve aramadan kolayca alabilirsiniz. 【ÇOK FONKSİYONLU ve TAŞINABİLİR】 Bebek bezi çantası bebek arabası kayışları ile birlikte gelir, yükünüzü azaltmak için bebek arabasının sapına asabilirsiniz.Şık görünüm, seyahat, alışveriş ve piknik için bir organizatör olarak anne ve baba için çok uygundur. 【SÜPER DAYANIKLI】 Bu bebek çantası sırt çantası malzemede üstün ve işçilikte mükemmeldir.Tüm dikişler güçlendirilmiştir, bu nedenle yırtılmazlar ve uzun süre kullanılabilirler.Bu aynı zamanda yenidoğanın babası veya annesi için hediye olarak iyi bir seçimdir.Renk : Siyah.