Bebek bezi Çantası Bebek Kız Sırt Çantaları Kızlar Anne Kadınlar Bayan Pembe Sırt Çantası Çok Fonksiyonlu Seyahat Analık Bebek, Büyük Kapasiteli, Su Geçirmez ve Şık Hediye Çantası Püskül (1 .Pembe)
  • Yeni

Bebek bezi Çantası Bebek Kız Sırt Çantaları Kızlar Anne Kadınlar Bayan Pembe Sırt Çantası Çok Fonksiyonlu Seyahat Analık Bebek, Büyük

₺ 125.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

**Büyük Bebek Bezi Çantası * * boyut : 10. 6x7.0x16. 5 inç; Hacim : 25 L;Ağırlık : 1.4 Lb.Hareket halindeyken cep telefonunuzu rahatça şarj etmenize yardımcı olmak için 13 dahili USB Şarj Bağlantı Noktasına sahip büyük Bebek Bezi Çantası. ** Geniş Bebek Bezi Çantası Organizatörü* * Ayrılmış ıslak ve kuru bebek bezlerini, şişeleri, bebek bezi bezlerini tutmak için iyi katmanlı bölmeler alabilirsiniz; bebek mendilleri, şemsiye, içme şişeleri veya daha fazlası için yan cepler; 4-9 oz şişeler için 2 yalıtımlı cep; geniş açık ağız ve ağız yoluyla süper kolay bakış ve kolay erişim arkada fermuar var. ** Nitelikli Bebek Bezi Çantası * * Dimi polyester bebek çantası yerine dayanıklı ve su geçirmez kumaştan üretilmiştir; omuz kayışlarında ve sapında yıpranmayan dikiş takviyeli dikişler; su geçirmez dış kaplama ve ıslak havlu, sık kullanılan önlükler veya çocuk bezleri için 2 su geçirmez bölme.Periyodik temizlik için, ellerinizi makinede yıkamamanızı, solma ve buruşma konusunda endişelenmemenizi öneririz. ** Baba ve anne için çok yönlü Bebek Bezi Bebek çantası * * Bu Çanta, çok amaçlı bölmelere sahip düzgün bir tasarıma sahiptir, böylece hem kız hem de erkek çocuklar için hem baba hem de anne ile eşleşir.