Lala alışveriş 24 Paket Çocuk Emniyet Kemeri Kilitleri, Çıkış Kapakları, Buzdolapları, Dolaplar, Çekmeceler vb. İçin Ayarlanabilir Emniyet Mandalları (12 Kayış+12 Çıkış Kapağı, Beyaz)
  • Yeni

Lala alışveriş 24 Paket Çocuk Emniyet Kemeri Kilitleri, Çıkış Kapakları, Buzdolapları, Dolaplar, Çekmeceler vb. İçin Ayarlanabilir Emniyet

₺ 38.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu yüzden dolapları ve çekmeceleri kilitlemek çok önemlidir.Çıkış kapakları, çocukların elektrik çarpmasını etkili bir şekilde önleyebilir, çok güvenlidir. Kurulumdan önce yapışkan nesnenin yüzeyini silin.In bir telefon görüşmesine cevap verme veya bir parsel alma zamanı geldiğinde, çocuğunuz dolaba girebilir veya çekmecenizi göz açıp kapayıncaya kadar açabilir.Ve mobilyalarınız için endişelenmeyin, bu kayışlar kalıntı bırakmaz ve herhangi bir hasara neden olmaz!Herhangi bir kalıntı varsa, alkolle silin.So kilitlemeden önce düzgün ayarlandığından emin olun.Yaygın Olarak Kullanılan MUTFAK (Dolaplar, Çekmeceler, Buzdolabı, Mikrodalga Fırın, Çöp Kutusu) ÇAMAŞIR odası (Çamaşır Makinesi, Kurutucu, Çamaşır Sepetleri) BANYO (Dolaplar, Duş Kapıları, Klozet) yatak odası (Çekmeceler, Dolaplar, Masalar) Kolay Kurulum İpuçları 1. [Kolay Yüklemek ve Kaldırmak] : Hiçbir sondaj veya herhangi bir özel alet gerekli!Sadece yüzeyi temizleyin ve yapıştırın ve mobilyalara zarar vermez.Önemli Uyarı 1.Herhangi bir konut eşyası sizin için bir tehdit olabilir.Kullanışlı ve güvenilir, bebek prova kilitleri tek elle açılabilir, ancak çocuklar için kolay bir iş değildir.[Malzeme] : Bizim bebek prova emniyet dolap kilitleri yüksek kaliteli toksik olmayan yapılır ABS&PE.Çocuklar, yeni şeyler keşfetmekten heyecan duymanın yanı sıra onları garip bir duruma sürükleyebileceklerini merak ediyorlar. [Özellikler] : Düşünceli tasarım ve süper yapışma - Bu emniyet kayışları, onları kullanan kişiye hizmet etmek için yapılır!Sadece 8.No toksik kimyasallar yürümeye başlayan çocuğunuzun sağlığını ve gelişimini etkiler.Hem düz yüzeylerde hem de köşelerde mükemmel çalışırlar.Kilit kayışı serttir ve uzun süre kullanıldığında deformasyona ve yaşlanmaya karşı dayanıklıdır.3 " arasında ayarlanabilir uzunlukları değil, aynı zamanda kullanımlarını en üst düzeye çıkarmak için esnektirler. [Güvenli Fonksiyon] : Bebek prova kilitleri, çocukların ve evcil hayvanların dolapları ve ekipmanları açmasını ve tehlikeli nesnelerle temas etmesini önleyebilir. Tabii bebek ya da yürümeye başlayan Çocuk Güvenliği dolapları ve daha fazlası, aletleri, Çekmeceler, buzdolabı ile güvenli [geniş Uygulamalar] F Olun.İki yönlü anahtar ve çift kilit korumasına sahiptir.Kolay kurulum ve kaldırma : Hiçbir alet gerekli değildir ve evinize zarar vermez.Çocuk emniyet kilitleri de oldukça kolay çıkarılır, sadece bir saç kurutma makinesi ile ısıtılır ve yapıştırıcıyı gevşetir. Kurulumdan önce yüzeyi temizleyin ve kurulayın.Esnek ve ayarlanabilir : Emniyet bebek çekmecemiz düzlemlerde veya köşelerde kullanılabilir, Kayışın uzunluğu kolayca ayarlanabilir.