9 V pil şarj cihazı 4-Bay 5 V/2A Şarj Edilebilir Piller için Şarj 9 V Ni-Mh / 8.4 V Li-ion Pil ile Kırmızı / Yeşil Ekran (Değil Pil)
  • Yeni

9 V pil şarj cihazı 4-Bay 5 V/2A Şarj Edilebilir Piller için Şarj 9 V Ni-Mh / 8.4 V Li-ion Pil ile Kırmızı / Yeşil Ekran (Değil Pil)

₺ 29.55

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【9 V Pil Şarj Cihazı】 9 V pil şarj cihazı 4 bağımsız pil yuvasına sahiptir ve her 9 V pil yuvası bağımsız bir LED ışığına ve bağımsız voltaj/akım kontrolüne sahiptir. 9 V pil şarj cihazı 1 ila 4 adet 9 V şarj edilebilir lityum, Ni-MH, Ni-cd pilleri aynı anda şarj edebilir, diğer pil türleri için şarj etmeyin. 【 4 Bölmeli 9 V Pil Şarj Cihazı 】Evrensel pil şarj cihazı 4 şarj yuvası, tek kanallı şarj akımını maksimum 0,5 A'ya kadar ayarlayabilir.Optimum şarj akımını otomatik olarak seçin, Etkilemeden 4 kanallı eşzamanlı bağımsız şarjı destekler. 【LED 9 V Pil Charger 】Pil şarj cihazı ile Kırmızı/Yeşil led ışık ekran, güvenli ve yangın önleme PC+ABS malzeme Pil şarj cihazı, ısıya dayanıklı ile, düşük sıcaklık dayanımı ve çizilme direnci;. 【USB Pil Charger】 The son tasarım 9 V Ni-Mh/8.4 V Li-Ion pil şarj, pil şarj çalışma gerilimi 5 V. Support özel şarj ve deşarj yönetimi devresi.Yangına dayanıklı yapılmış, alev geciktirici ve ısı dağılımı tasarım,birden fazla güvenlik koruma ayarları,etkili bir şekilde herhangi bir güvenlik endişesi olmadan ürünü kullanan kullanıcılar kılan pil, ters, kısa devre, aşırı yükleme, üzerinde deşarj, aşırı akım zarar görmesini önlemek. 【 PACKAGE İNCLUDE 】 1 adet 4-slot 9 V Pil Şarj; Pil şarj boyutu : 98x57x24.5mm Garanti : 90 gün GARANTİ iade politikası ve Ömür Boyu Bakım,destek 24-hour satış sonrası hizmetleri.Eğer herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeden bizimle İletişime geçiniz.