Mengdger Gençlik Ağız Koruyucusu Futbol Ağızlık Spor Çocuk Boys Ağızlık Diş Parantez EVA Çift Renkli MMA Boks Rugby Kickboks Taekwondo Softbol Lacrosse(3 Paket)
  • Yeni

Mengdger Gençlik Ağız Koruyucusu Futbol Ağızlık Spor Çocuk Boys Ağızlık Diş Parantez EVA Çift Renkli MMA Boks Rugby Kickboks Taekwondo

₺ 41.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

İyi bir ağızlık dudakların ve dişlerin etkisini azaltabilir. 2 : Süper rahat ve Yumuşak. Suyu yaklaşık 75-80 dereceye ısıtın.B : Ağır temas devam ettiğinde dişlerin yontulmasını, kırılmasını veya yaralanmasını önleyin.Ağız Koruyucularının Avantajları : .So çocuklarınızın diş etlerinin dudaklarına zarar vermez veya ağrıya ve rahatsızlığa neden olmaz.Çocuğunuz Neden Spor Müsabakalarında Gençlik Ağız Koruyucusunu Kullanmalıdır?.Ağızlık takarken çocuğun dişleri dil ve Çene zarar vermez.Mengdger Gençlik Spor Ağız Koruyucusu Avantajı:. 【Kolay Güzel Taşıma Çantası】Ayrıca 3 adet kılıf ile birlikte gelir , böylece spor ağız koruyucusu kaybolmaz, tüm spor yapan çocuklar için harika. Ağızlığı ağzınıza koyun, korumayı rahat bir konuma getirin, dişleri ısırın ve korumanın dişlere oturmasını sağlamak için üst dudağı elle sıkın.Ağız koruyucuları için tavsiye edilir : karate,çim hokeyi,paten,rugby,squash,kick-boks,buz hokeyi,polo,motokros,boks,futbol,basketbol,hentbol,judo,güreş,binicilik,su kayağı vb. Tavsiye : ağzınızı nemlendirmek için ağızlığa koymadan önce suyu yudumlayın. Şekillendirmek için soğuk suya koyun. Ağız koruyucuyu suya koy. 【Rahat Yumuşak】 Futbol ağız koruyucusu, çocuklar giyerken rahat ve hafiftir it.Çünkü yüksek yoğunluklu egzersizde gençler sıklıkla yaralanır, Bu nedenle çocuğunuz için tek parça mengdger gençlik Ağız Koruyucusu seçin. 5 : Kolay taşıma.Ağız Koruyucusu Nasıl Kullanılır?.Güçlü bir darbe çeneyi hareket ettirir, bu da dudak, yanaklar veya dil rüptürüne neden olabilir, Lütfen ağızlık kullanın.C : Yüze, dudaklara veya çenelere kuvvetli teması engellemek;.Ancak yoğun sporlarda, bir ağızlık takmak çok gereklidir, çocuk sporlarındaki yaralanmaları etkili bir şekilde azaltabilir.Çocukların takıma katılmasına, takım çalışması ruhunu geliştirmesine, birlikte çalışmasına ve birlikte egzersiz yapmasına izin verin.Kupayı toplayan çocukların sevinci şüphesiz çok neşeli!Çünkü ekibin her üyesi önemli bir parçadır. 【Büyük Dayanıklılık】 İyi sağlam kullanımı kolay ve harika görünüyor.