Mengdger Gençlik Ağız Koruyucusu Futbol Ağızlık Spor Çocuk Boys Ağızlık Diş Parantez EVA Çift Renkli MMA Boks Rugby Kickboks Taekwondo Softbol Lacrosse(6 Paket)
  • Yeni

Mengdger Gençlik Ağız Koruyucusu Futbol Ağızlık Spor Çocuk Boys Ağızlık Diş Parantez EVA Çift Renkli MMA Boks Rugby Kickboks Taekwondo

₺ 41.97

İşlenmemiş
mevcut

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Rahat Yumuşak】 Futbol ağız koruyucusu, çocuklar giyerken rahat ve hafiftir it.Mengdger Gençlik Spor Ağız Koruyucusu Avantajı:.Ağız Koruyucusu Nasıl Kullanılır?. 2 : Süper rahat ve Yumuşak.İyi bir ağızlık dudakların ve dişlerin etkisini azaltabilir. 5 : Kolay taşıma.Günümüzde gençlik ağız koruyucuları, bir rakiple temasın muhtemel olduğu tüm sporlarda kullanılmaktadır - bayrak futbolu, basketbol, futbol, rugby, hentbol, boks. 【Kolay Güzel Taşıma Çantası】Ayrıca 1 adet kılıf ile birlikte gelir , böylece spor ağız koruyucusu kaybolmaz, tüm spor yapan çocuklar için harika.C : Yüze, dudaklara veya çenelere kuvvetli teması engellemek;. Şekillendirmek için soğuk suya koyun.Koruyucu mouthguards için tavsiye edilir : karate, çim hokeyi, paten, rugby, squash,kick-boks,buz hokeyi,polo,motokros,boks,futbol,basketbol,hentbol,judo,güreş,binicilik, su kayağı vb.Ağızlık takarken çocuğun dişleri dil ve Çene zarar vermez. Ağızlığı ağzınıza koyun, korumayı rahat bir konuma getirin, dişleri ısırın ve korumanın dişlere oturmasını sağlamak için üst dudağı elle sıkın.Ağız Koruyucularının Avantajları : .So çocuklarınızın diş etlerinin dudaklarına zarar vermez veya ağrıya ve rahatsızlığa neden olmaz. Suyu yaklaşık 75-80 dereceye ısıtın. 4 : Nefes alması kolay, (daha kolay nefes almak için ön boşluk tasarımı). 1 : kullanımı kolay ve çok mükemmel uyum. 3 : Büyük dayanıklılık. Yaklaşık 30 saniye suya batırın.Güçlü bir darbe çeneyi hareket ettirir, bu da dudak, yanaklar veya dil rüptürüne neden olabilir, Lütfen ağızlık kullanın. Tavsiye : ağzınızı nemlendirmek için ağızlığa koymadan önce suyu yudumlayın. 【Perfect Fıt】 Mouthguard ,çocuk dişlerinin mükemmel bir uyum sağlaması için giymek kolaydı ve mükemmel bir şekilde çalışıyor, ayrıca takımda nefes alması ve konuşması kolay.B : Ağır temas devam ettiğinde dişlerin yontulmasını, kırılmasını veya yaralanmasını önleyin. Ağız koruyucuyu suya koy.Çocuğunuz Neden Spor Müsabakalarında Gençlik Ağız Koruyucusunu Kullanmalıdır?.Her zaman hazırlıklı olun, zafer kupası için sıkı çalışın, her şeyi kazanacaksınız!.【Çocuklar için Sevgi ve Bakım】 Ailenizde futbol boks mma taekwondo karate bayrak futbol hokey basketbol gibi yoğun darbe sporlarına katılmayı seven 10-16 yaşındaki gençler / çocuklar (oğlunuz veya kızınız) varsa, lütfen çocuğunuzun en iyi hediyesi olarak gençlik ağız koruyucusunu seçin.